Terapia narzędziowa IASTM

TERMIN: 05-06.11.2022 r.
CENA: 1300 zł
LICZBA GODZIN: 16 godzin
INSTRUKTOR: mgr spec. Borys Witkiewicz
Gdzie: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Graniczna 17 lok. 8
Uczestnik otrzymuje: certyfikat ukończenia kursu, materiały szkoleniowe, 1 narzędzie Mustache z stali chirurgicznej FASCIQ 
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: 600447765

 
Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowe, dostępnego w zakładce Kursy=>Zgłoszenie na kurs/warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny kursu.
 
Zachęcamy do śledzenia Fanpage: https://www.facebook.com/CentrumSzkolenioweMedikos/ tam na bieżąco informujemy o nadchodzących wydarzeniach. 

 

Instruktor

mgr spec. Borys Witkiewicz

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2016 r. specjalista w dziedzinie fizjoterapii. W zawodzie fizjoterapeuty od 2008 roku. Aktualnie prowadzi Oddział Rehabilitacji Dziennej w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie oraz prywatną praktykę. Uczestniczył w konferencjach fizjoterapeutycznych, jest autorem i współautorem publikacji naukowych. Zainteresowania zawodowe to terapia manualna, terapia funkcjonalna oraz możliwości samoleczenia się organizmu.

 ul. Graniczna 17 lok. 8 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.