KURS SKOLIZOA OKIEM OSTEOPATY 
TERMIN:
11-13.02 2022 r. - I moduł
20-22.05.2022 r. - II moduł

CENA: 1200 zł/moduł
PROWADZĄCY: mgr Jakub Durczak D.O.

Liczba dni: 6 dni
Gdzie?: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Graniczna 17 lok. 8
Uczestnik otrzymuje:

  • certyfikat ukończenia kursu,
  • materiały szkoleniowe,
  • stolik kawowy przez cały czas trwania kursu,
  • fakturę (na życzenie),
  • dużą dawkę wiedzy.

Kontakt?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt?: 600447765

KURS SKOLIZOA OKIEM OSTEOPATY 
TERMIN:
12-14.10 2022 r. - I moduł
23-25.11.2022 r. - II moduł

CENA: 1200 zł/moduł
PROWADZĄCY: mgr Jakub Durczak D.O.

Liczba dni: 6 dni
Gdzie?: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Graniczna 17 lok. 8
Uczestnik otrzymuje:

  • certyfikat ukończenia kursu,
  • materiały szkoleniowe,
  • stolik kawowy przez cały czas trwania kursu,
  • fakturę (na życzenie),
  • dużą dawkę wiedzy.

Kontakt?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt?: 600447765

Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na strony www.medikos.com.pl w zakładce Kursy => Zgłoszenie na kurs oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny kursu.

Program kursu Skolioza okiem Osteopaty

O prowadzącym

 MGR JAKUB DURCZAK D.O

"Posiadam wieloletnie doświadczenie fizjoterapeutyczne. Od 2007 roku pracuję na oddziale rehabilitacyjnym i w ambulatorium SZPL Provita we Wrocławiu, prowadząc jednocześnie prywatną praktykę. Systematycznie się kształcę – mam bogate wykształcenie podyplomowe zarówno w zakresie fizjoterapii neurologicznej (PNF, Bobath), jak i manualnej (np. McKenzie, Szkoła Niemiecka, kinezjology taping); obecnie studiuję osteopatię. Ponadto tłumaczę szkolenia na kursach PNF i Mulligan Concept, dzięki czemu orientuję się w najnowszych światowych trendach w swojej dziedzinie, a od 2012 roku jestem instruktorem na kursach dla fizjoterapeutów.

Bogate wykształcenie podyplomowe pozwoliło mi stworzyć unikalny model pracy i patrzenia na ludzkie ciało. Od 7 lat prowadzę terapię z pacjentami o bardzo szerokim wachlarzu problemów i dolegliwości.

Kto może być moim pacjentem:

– osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe (bóle kręgosłupa, bóle karku, bóle głowy, migreny, rwa kulszowa, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle kolan i bioder, stopa biegacza, ostrogi piętowe i inne)

– osoby po przebytych urazach i zabiegach chirurgicznych (stany po złamaniach i skręceniach, stany po wszelkiego rodzaju operacjach, wszczepieniach endoprotez)

– wszelkiego rodzaju schorzenia neurologiczne (udary, wylewy, incydenty mózgowo-czaszkowe, stany po urazach kręgosłupa, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane i inne)

– kobiety w ciąży

– dzieci i młodzież z wadami postawy – moje wykształcenie w zakresie terapii manualnej i osteopatii oraz metody PNF pozwoliło mi wypracować unikalne połączenie uwalniania napięciowego oraz dobierania indywidualnego programu ćwiczeń korekcyjnych

– osoby w trakcie leczenia ortodontycznego – leczenie ortodontyczne jest silną interwencją w ciało człowieka, kontrola i wyrównywanie napięć mięśniowo powięziowych nie tylko wspomaga leczenie, ale również pomaga podtrzymać jego efekty

– niewiadomego pochodzenia dolegliwości stomatologiczne (bóle zębów, bruksizm)"

Żródło: http://jakubdurczak.pl/jak-pracuje/

 

 ul. Graniczna 17 lok. 8 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.