Marketing, dokumentacja medyczna i bezpieczeństwo prawne w nowoczesnej działalności fizjoterapeutycznej
TERMIN: 28-31.07.2022 r. 
CENA: 2250 zł 
PROWADZĄCY:

* Monika Waraksa
* Ada Donner
* Damian Mazanowski
* Kamil Chrzanowski
* Marcin Włosiński
Liczba dni: 4 dni
Gdzie: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Graniczna 17 lok. 8
Uczestnik otrzymuje:
* certyfikat ukończenia kursu,
* materiały szkoleniowe,
* stolik kawowy przez cały czas trwania kursu,
* fakturę (na życzenie),
* dużą dawkę wiedzy.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 600447765

Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na strony www.medikos.com.pl w zakładce Kursy => Zgłoszenie na kurs/ warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny kursu.

Program kursu - niebawem 

O prowadzących

* Monika Waraksa
Aplikantka adwokacka, specjalizuje się w tematyce ochrony danych osobowych, opracowując oraz wdrażając kompleksową dokumentację zgodną z przepisami RODO w dużych przedsiębiorstwach oraz firmach rodzinnych. Interesuje się także prawem cywilnym w przedmiocie dóbr osobistych oraz prawem karnym materialnym i procesowym, w szczególności z zakresu przestępstw pospolitych, karno-gospodarczych czy dotyczących odpowiedzialności karnej członków organów spółek kapitałowych.
 
* Ada Donner
Aplikantka adwokacka, której głównym obszarem specjalizacji jest prowadzenie postepowań rejestrowych w przedmiocie pozyskiwania niezbędnych dokumentów oraz wypełniania wymaganych formularzy. W Kancelarii zdobywa i poszerza wiedzę w zakresie dokonywanych transformacji podmiotowych spółek prawa handlowego, a także współpracuje przy skomplikowanych i wieloetapowych projektach związanych z sukcesją firm rodzinnych. Zajmuje się również prowadzeniem procesów sądowych w sprawach cywilnych, karnych i gospodarczych.
 
* Damian Mazanowski
Radca prawny, specjalizuje się w prawie spółek handlowych oraz szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie sporządzania i opiniowania umów gospodarczych. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie postępowań sądowoadministracyjnych oraz przed organami administracji publicznej.
 
* Kamil Chrzanowski
Doświadczony menadżer związany z branżą medyczną od 2018 roku. W ciągu ostatnich lat zarządzał działami marketingu, sprzedaży oraz był odpowiedzialny za rozwój przedsiębiorstw. Absolwent trzech uczelni wyższych. Prywatnie miłośnik sztucznej inteligencji.
 
* Marcin Włosiński
Jest absolwentem Katowickiej AWF ze specjalnością gimnastyka korekcyjna. Przez kilkanaście lat pracował w firmach farmaceutycznych zarówno w dziale sprzedaży, jak i prowadząc szkolenia dla pracowników terenowych. Doświadczenie zdobyte w pracy z klientami i ich codziennymi problemami pozwala mu na płynne i efektywne wdrożenie programu AsPhys w celu sprawnego funkcjonowania gabinetu fizjoterapeutycznego.

 ul. Graniczna 17 lok. 8 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.