Kurs PNF - podstawowy - II Edycja 
TERMIN?:
I część 02.03.2022 r. - 06.03.2022 r.
II część 24.03.2022 r. - 27.03.2022 r.
CENA: 3000 zł (cena za obie części)
PROWADZĄCY: mgr Sebastian Walczyk - instruktor federacji IPNFA
LICZBA GODZIN⏰: 100 godzin
Gdzie?: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Graniczna 17 lok. 8
Uczestnik otrzymuje: certyfikat ukończenia kursu, dużą dawkę wiedzy
Kontakt?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl
Kontakt?: 600447765

Kurs PNF - podstawowy - I Edycja - zrealizowany 
TERMIN?:
I część 11.02.2021 r. - 15.02.2021 r.
II część 25.02.2021 r. - 28.02.2021 r.
CENA: 3000 zł (cena za obie części)
PROWADZĄCY: mgr Sebastian Walczyk - instruktor federacji IPNFA
LICZBA GODZIN⏰: 100 godzin
Gdzie?: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Kraszewskiego 1/7
Uczestnik otrzymuje: certyfikat ukończenia kursu, dużą dawkę wiedzy
Kontakt?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl
Kontakt?: 600447765

Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na strony www.medikos.com.pl
w zakładce Kursy => Zgłoszenie na kurs/ warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 20% ceny kursu.

Program szkolenia - PNF


Teoretyczne podstawy koncepcji oparte są na prawidłowościach fizjologii rozwoju ruchowego człowieka, uwzględniają fazy kontroli motorycznej oraz etapy nauczania motorycznego. Według filozofii PNF terapia powinna być bezbolesna i funkcjonalna, mobilizując rezerwy pacjenta wpływamy na jego poziom funkcjonalny. Nie jest prawdą, że PNF można stosować tylko u pacjentów neurologicznych, znakomicie sprawdza się także w zaburzeniach ortopedycznych, pediatrycznych czy nawet pulmonologicznych. Do pracy z pacjentem wykorzystywane są różnorodne elementy koncepcji, jak: filozofia, podstawowe zasady i procedury, odpowiednio dobrane techniki, wzorce ruchowe. Terapia może być prowadzona na macie, stole terapeutycznym, w poręczach do nauki chodu, schodach, a bardzo często w środowisku najlepiej znanym pacjentowi.

 

O prowadzącym.

mgr Sebastian Walczyk

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (1997-2001), pracę magisterską z zakresu rehabilitacji po uszkodzeniu nerwu promieniowego obroniłem z wyróżnieniem. Po zakończeniu edukacji akademickiej, rozpocząłem pracę w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie. W latach 2005-2006 studiowałem, a potem pracowałem w Kaiser Fundation Rehabilitation Centre w Vallejo, Kalifornia (USA).

Jestem mężem i tatą dwóch synów, każdą wolną chwilę spędzam z rodziną. Lubimy jeździć na rowerach, pływać kajakiem, w zimie ścigamy się na nartach. Reszta czasu :), to czas dla pacjentów. Interesuję się narciarstwem alpejskim, turystyką górską oraz filmem.

Jestem wykwalifikowanym terapeutą manualnym, terapeutą metody Cyriax, PNF. Ukończyłem z sukcesem wiele kursów podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej w Polsce i za granicą.

Od 2015 r. jestem instruktorem koncepcji PNF, prowadzę szkolenia dla fizjoterapeutów i lekarzy w całej Polsce.

Obecnie studiuję osteopatię (FICO, 2015). Osteopatia (medycyna osteopatyczna) jest filozofią, nauką i sztuką. Osteopatia jako filozofia głosi koncepcję jedności struktury i funkcji organizmu w zdrowiu i chorobie. Nie wystarczy być już tylko sprawnym technicznie rzemieślnikiem, należy znać anatomię, fizjologię i neurologię, a co istotne także psychologię.

Sztuka osteopatii polega na połączeniu i stosowaniu jej filozofii i nauki w praktyce, we wszystkich działach i specjalnościach medycyny, w logiczny i skuteczny sposób łączy wiele aspektów pracy z pacjentami.

[źródło: http://www.sebastianwalczyk.pl/szkolenia/]

 

 ul. Graniczna 17 lok. 8 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.