Terapia czaszkowo-krzyżowa wg podejścia biodynamicznego (szkoła montrealska) - II Edycja  - planowany termin kolejnej edycji 2023 rok. 
CENA:
I MODUŁ: 1350 zł 
IV MODUŁ: 1350 zł
II-VII MODUŁ: 1100 zł (każdy moduł)
PROWADZĄCA: Barbara Budyn Galea 

Gdzie?: Centrum Szkoleniowe MediKos ul. ul. Graniczna 17 lok. 8

Kurs skierowany do:
- fizjoterapeutów;
- psychologów;
- logopedów;
- pedagogów;
- pedagogów specjalnych;
- lekarzy.

Uczestnik otrzymuje:
* zaświadczenie po każdym module
* certyfikat po ukończeniu całego szkolenia,
* materiały szkoleniowe,
* stolik kawowy
* dużą dawkę wiedzy

E-mail:?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel?: 600447765

Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na strony www.medikos.com.pl w zakładce Kursy => Zgłoszenie na kurs/ warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 20% ceny kursu.

Istnieje możliwość refundacji kosztów w wysokości 100% lub 80% ceny kursu w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. 
Pomagamy w napisaniu wniosku. 
 

Program_szkolenia -Terapia_czaszkowo-krzyzowa 

 

Terapia czaszkowo-krzyżowa opiera się o pracę z ciałem poprzez pracę z płynem mózgowo-rdzeniowym, który jest wyczuwalny w ciele tak jak krew i limfa. Dynamika jego pływu generuje ruch wszystkich układów w ciele, rozprzestrzenia się w przestrzeni podpajęczynówkowej obmywając rdzeń kręgowy i wszystkie zakończenia nerwowe. Przypomina to wdech i wydech, dlatego też Dr. Sutherlan, twórca metody, nzwał ten mechanizm „Oddechem Życia” W zależności od głębokości pracy jesteśmy w stanie wyczuć pływ na trzech jego poziomach i ocenić właściwą fluktuację i dynamikę ruchu płynów i organów w danej przestrzeni ciała. Ciało ludzkie jest ciągłością tkanek, wszystkie jego układy są ze sobą powiązane, współdziałają ze sobą i wzajemnie na siebie oddziaływają. Celem terapii jest wspomóc ciało w procesie regeneracji i przywrócić jego właściwej homeostazy.
 
Twórcą tej metody jest William G. Sutherland, jej biodynamiczne podejście rozwijali tacy terapeuci jak James Jealous, Rollin Becker oraz Franklyn Sills.
W ciągu ostatnich lat stała się jedną z najszybciej rozwijających się metod terapeutycznych. Z metody korzysta coraz większa liczba osób. Pacjenci, niezależnie od wieku i dolegliwości, zauważają u siebie poprawę zdrowia.

O prowadzącej

Barbara Budyn-Galea 

Certyfikowany instruktor, terapeuta czaszkowo- krzyżowy i terapeuta polarity (Instruktor Polarity/Craniosacral Associates of Montreal upoważniany do prowadzenia szkolenia w zakresie terapii czaszkowo-krzyżowej (craniosacral therapy), realizujący program autorski opracowany przez dr Andreę Axt) z wieloletnim doświadczeniem, pedagog, ukończyła wiele szkoleń z zakresu terapii manualnej, psychologii i terapii.

 

Terapia czaszkowo-krzyżowa wg podejścia biodynamicznego (szkoła montrealska) - I Edycja - kurs zrealizowany
TERMIN:
I MODUŁ: 15-18.04.2021 r. 
II MODUŁ: 11-13.06.2021 r. 
III MODUŁ: 06-08.08.2021 r. 
IV MODUŁ: 16-19.09.2021 r.
V MODUŁ: 25-27.10.2021 r.
VI MODUŁ: 29-30.11.2021 r. 
VII MODUŁ: Termin w trakcie ustalania

 ul. Graniczna 17 lok. 8 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.