fbpx

Kurs Facework – masaż powięziowy twarzy

TERMIN: 08-09.06.2024 r. - kurs w Radomiu
CENA: 1800 zł
PROWADZĄCY: mgr Damian Czerwik/mgr Łukasz Drozdek
Liczba godzin: 20 h

Uczestnik otrzymuje:

  • certyfikat ukończenia kursu,
  • materiały szkoleniowe,
  • stolik kawowy przez cały czas trwania kursu,
  • fakturę (na życzenie),
  • dużą dawkę wiedzy.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 600447765

Gwarancją rezerwacji miejsca jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na strony www.medikos.com.pl w zakładce Kursy => Zgłoszenie na kurs/ warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny kursu.

Program_szkolenia - Facework - masaz powieziowy twarzy

O prowadzących

Damian Czerwik

Magister fizjoterapii, terapeuta Integracji Strukturalnej szkoły Anatomy Trains. Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej. W 2015 roku rozpoczął swoją przygodę z Integracją Strukturalną, która na zawsze zmieniła jego podejście do problemów pacjentów. Chęć nieustannego rozwoju sprawiła, że w 2017r wziął udział w warsztatach sekcyjnych w Arizonie (USA), prowadzonych przez samego Todda Garcia. W latach 2019-2021 szkoleniowiec w anatomytrains.pl. Na co dzień pracuje m.in. z najmłodszymi pacjentami z problemami neurologicznymi, logopedycznymi czy wad postawy, wykorzystując wiedzę na temat dysfunkcji mięśniowo- powięziowych

Łukasz Drozdek

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w placówkach oraz w gabinecie terapii manualnej we Wrocławiu. Na co dzień zajmuje się pracą z pacjentami z problemami narządu ruchu, a także leczeniem bólów przewlekłych. Wykorzystuje wiedzę zdobytą na szkoleniach m.in. wg Myersa, Arta Riggsa czy szeroko pojętej terapii manualnej. Fascynuje się tematyką pracy mięśniowo – powięziowej w obrębie twarzy i wszystkich problemach związanych z napięciami w tym obszarze.

 ul. Ofiar Firleja 7 lok. 17 

 26-600 Radom

+48 600447765
kontakt@medikos.com.pl

Newsletter

Zostaw nam swój email, a będziemy Cię informować o nowościach w ofercie.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.